Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Eventa має елегантні хромовані деталі з глянсовим покриттям. Душова кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. Кабіну можна встановити з душовим піддоном або без нього. Гарантія на колекцію становить 7 років.
Душова кабіна прямокутна. Двері на одинарних петлях, що відкриваються назовні.
Деталі:
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |