Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Avexa Gunmetal Brushed має елегантні деталі графітового кольору з матовою обробкою. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Можливе замовлення виробу в індивідуальному виконанні Розмір по каталогу: 110х90х200см >
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |