Доставка зі складу 5-10 днів.
універсальний - можна встановити зліва або справа
Цю модель вирізняє мінімалістичний дизайн і великі скляні панелі. Завдяки цьому він чудово виглядає в різних стилях інтер'єру, надаючи ванній кімнаті позачасову елегантність. Має нижню систему розсувних дверей, а верхня частина дверей має точковий стабілізатор. Елемент забезпечує плавне відкривання та закривання кабіни.
Фактичні розміри для зовнішньої сторони профілю/доріжки
Діапазон заглиблення А 159,5-161 см
Розмір B 99-100,5 см
Розмір C 77,5 см
Розмір Ш 71 см
Розмір В 200 см
Матова чорна обробка
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Стабільна підтримка
Кабіна оснащена опорою з високоякісного металу. У верхній частині є точковий стабілізатор
Мінімалістичні стінові профілі
Кабіна Smart має елегантні матові деталі з чорним покриттям. Настінні профілі, виготовлені з металу, ефективно кріплять виріб до стіни.
Надійна розсувна система
Виріб має тільки нижню розсувну систему, у верхній частині є непомітна точкова напрямна. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує довговічність і надійність
Сучасний дизайн
Ручка виконана з металу і має сучасний дизайн. Завдяки чорному матовому кольору виріб чудово виглядає в різних варіантах оформлення. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання продукту більш безпечним і комфортним
Можливість установки:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 160 cm |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Smart Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |