Доставка зі складу 5-10 днів.


Чорне матове покриття Загартоване прозоре безпечне скло 8 мм Антиобростаюче покриття ActivShield полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандартне має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовою кабіною, наявні в нашій пропозиції

1. Скло без захисного покриття скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання 2. Скло із захисним покриттям - в пропоновану кабіну На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають накипу

Стабільна підтримка Кабіна оснащена кронштейном з високоякісного металу. У верхній частині є точковий стабілізатор Мінімалістичні настінні профілі Кабіна має елегантні матові деталі з чорним покриттям. Настінні профілі з металу ефективно фіксують виріб на стіні.

Надійна розсувна система Виріб має тільки нижню розсувну систему, у верхній частині є непомітна точкова напрямна. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує міцність і надійність Сучасний дизайн Ручка в колекції Smart, виконана з металу, відрізняється сучасним дизайном. Завдяки чорному матовому кольору виріб чудово виглядає в різних варіантах оформлення. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання продукту більш безпечним і комфортним
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Smart Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |