74 752 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. ........Душова кабіна з відкидними дверима Nes 8 Black KDDB 80Lx100Rx200 від:................................. . .................... Предмет продажу - душова кабіна з двокомпонентними відкидними розпашними дверима Nes 8 Black KDDB 80Lx100Rx200 в прозорому склі, без піддону. Ліва частина - 80 см, права частина - 100 см. Ілюстративне фото не відображає реальні розміри кабіни. Кабіни Nes 8 Black KDDB можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.

Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни додадуть простору виразності та підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, які характеризують моделі Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки поєднанню оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна відрізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.



Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (доступні на інших наших аукціонах): Додаткові опції обслуговування на замовлення гравіювання на склі різні варіанти скла (схеми нижче)
Чорні магнітні пломби: за окрему плату можна замінити прозорі магнітні пломби на чорні. Ця опція має бути чітко вказана в замовленні. Скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. Інші наші аукціони
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |