Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Avexa Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. На бічній стінці моделі встановлена вішалка-рейка, яка ідеально підходить для зберігання рушника. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Можливе замовлення виробу також у варіанті нестандартного розміру. Розміри в каталозі: 110x90x200cmX: 110cmY: 90cmH: 200cmW: 63cmA: 109,2-110,2cmB: 89,2-90,2cmC: 43,5cmБазова товщина скла: 6mmТехнічне креслення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |