Доставка зі складу 5-10 днів.

- Тип: квадрат- Довша сторона: 80 см- Коротша сторона: 80 см- Висота: 200 см- Вхід: двері на петлях- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: душова кабіна без піддону- Кріплення: ліве- Колір профілю: хром- Покриття профілю: глянець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |