71 325 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.





Двері відкриваються назовні та всередину Стулки душової кабіни відкриваються назовні і всередину на петлях у формі колони, створюючи широкий і зручний вхід. Функція підйому дверей Виріб оснащений функцією підйому дверей. Підйомна петля значно полегшує відкривання та закривання дверей. Настінне регулювання Стінові профілі дають можливість підганяти настільки, щоб вирівняти будь-які можливі кривизни стін, що робить монтаж душової кабіни швидким і не потребує додаткових ремонтних робіт.
Складання на стіну Можливість подвійного складання душової кабіни - саме те, що потрібно кожній ванній кімнаті. Душову кабіну з розділеним склом можна в будь-який момент скласти. Це стало можливим завдяки петлі колони на стіні. Магнітні пломби Магнітні ущільнювачі забезпечують належну герметичність кабіни під час купання, а також є сучасним та естетичним елементом обробки кабіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |