Доставка зі складу 5-10 днів.
Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield 2.0 - стандарт покриття, яке покращує скляну поверхню, наноситься механічним шляхом і затверджується за допомогою УФ- та ІЧ-променів. Це подовжує його термін служби до десяти років, якщо воно використовується відповідно до рекомендацій. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи відкладень покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендовано використовувати засоби для догляду за душовою кабіною, доступні в нашій пропозиції New Trendy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Avexa Copper Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |