Доставка зі складу 5-10 днів.
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнено делікатними, але стійкими профілями та елегантними кронштейнами.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 89,2-90,2 см
Розмір B 109,2-110,2 см
Розмір C 43,5 см
Розмір D 53 см
Розмір E 63 см
Розмір F 43,5
Розмір Ш 82 см
Висота H 200 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовими кабінами, доступні в нашій пропозиції
Можливість установки:
- для душу
- на підлогу УВАГА при установці на підлогу розмір кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 90х110 розмір по осі скла буде 87,5х107,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |