Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Avexa Gunmetal Brushed має елегантні деталі графітового кольору з матовою обробкою. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Можливе замовлення виробу також в індивідуальному розмірі. Розміри в каталозі: 90x90x200 см X: 90 см Y: 90 см В: 200 см Ш: 62 см A: 89,7-90,7 см B: 89,7-90,7 см C: 43 см Базова товщина скла: 6 мм Технічний малюнок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |