69 880 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова кабіна Trendy PRIME Настінна кабіна 100x100 см справа, скло 6 мм, хром K-1267 Опис Ширина сторони (A): 98,5-100 см Ширина сторони (B): 98-100 см Ширина фіксованої зони (C): 44 см Ширина входу (Ш): 40 см Висота (В): 200 см Покриття Modern Active Shield захищає скло від бруду і полегшує утримання салону в чистоті. Продукт включений у пропозицію на замовлення. Швидкий монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Prime |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |