68 406 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


Нова модна душова кабіна НОВИЙ SOLEO ЧОРНИЙ 90х70х195 см символ одинарні відкидні двері на петлях, які відкриваються назовні та всередину кабіни Фактичні розміри виміряні до зовнішнього краю профілю*: Ширина дверей A: 89,5-91 (діапазон регулювання), ширина фіксованої стінки B: 69-70,5 см (діапазон регулювання) , ширина C: 81 см, висота H: 195 см, правий або лівий варіант кабіни - на вибір (на технічному кресленні вказано варіант праве скло: загартоване 6 мм, чисте, захисне покриття ActiveShield, регулювання стінки, магнітні ущільнювачі, функція підйому дверей, стильно оздоблені чорні профілі, можлива установка безпосередньо на підлогу з лінійним зливом. У комплект входить додатковий піднятий нижній ущільнювач дверей , що дозволяє безпорогове встановлення душової кабіни

* ПРИМІТКА (зверніть увагу на розміри, наведені вище, це розміри зовнішньої сторони профілю відповідно до технічного креслення). Розмір до осі скла для кабіни 90x70 см буде 88x68 (+-5 мм) НОВА душова кабіна SOLEO BLACK з чорними елементами - ідеальне рішення для людей, які цінують мінімальну форму з ідеальною обробкою. Матові чорні аксесуари стануть ідеальним контрастом до хромовано-білої обробки будь-якої ванної кімнати. Незвичайна елегантність серії New Trendy NEW SOLEO BLACK є квінтесенцією розкоші.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi składane |