68 848 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Предметом продажу є душова кабіна NES 8 Black KDD I FRAME в скляній рамі з чорними профілями, без піддону. Кабіна складається з двох частин: лівої та правої.
УВАГА! Розміри кабіни, яка продається на цьому аукціоні, вказані над фотографією кабіни. Після покупки вкажіть розміри лівої та правої частини кабіни.
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів душової кабіни.
Кабіна має всі компоненти, необхідні для встановлення як з порогом, так і без нього.
Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.
Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни зроблять простір виразним і підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна характеризується міцністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.
Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити.
Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector.
1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону.
2. Без душового піддону, із збереженням зо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |