Доставка зі складу 5-10 днів.
універсальний - можна встановити як лівий, так і правий
Складається з
Двері з незнімним елементом 130
+
Бічна стінка 110
Оздоблення Chrome
Продюсер NEW TRENDS
Кат. № EXK-3928
універсальний
Фактичні розміри виміряні назовні профілю
Діапазон регулювання A 128,5-130 см
Розмір B 108,6-110,1 см
Розмір C 61 см
Розмір Ш 59 см
Розмір В 200 см
Глянцеве хромоване
Універсальна кабіна - ліва або права установка
Можливе встановлення:
* для душового піддону
* на підлозі ПРИМІТКА: розмір до осі фіксованого скла (від кахельної стіни до центру фіксованого скла) менший і для кабіни 130x110 становить 128,5x108,5 з регулюванням +-6 мм< /p>
Прозоре загартоване безпечне скло 8 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
1. Скло без захисного покриття
скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання
2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу
Система автоматичного зачинення дверей плавного закриття
Ознакою колекції Softi є сучасна технологія, яка має самозакриваючу розсувну систему: soft close"
Довговічність роками
Стіновий профіль з металу ідеально стабілізує великі склопакети. У той же час він зберігає сучасний, лофтовий характер, який добре працюватиме в сучасних композиціях.
Технології та сучасний дизайн
Механізм «soft close» уповільнює рух дверей на останній фазі відкривання та закривання
Сучасний дизайн
Деталі колекції Softi, виготовлені з металу, відрізняються мінімалістичним дизайном. Хромована обробка робить. що вони чудово виглядають у мансарді
Безпечне використання
Використання рішення, яке уповільнює двері, виключає їх раптовий удар об бічні стінки. Система виготовлена з високоякісного металу та пластику
Комфорт і висока якість
У колекції використовується рішення, яке дозволяє безпечно знімати двері. Обладнання кабін системою такого типу полегшує їх встановлення та обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Мoдель | Softi |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |