72 475 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливості:
Основні особливості колекції Furo:
Безпрецедентна якість серед розсувних душових кабін. Скасувавши верхню напрямну та поставивши двері на ролики, ми досягли кабін надзвичайної елегантності, легкості та прозорості.
Покриття Easy Clean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Склопакети покриті покриттям Easy Clean, яке запобігає осіданню накипу та інших забруднень на склі. Завдяки цьому вода вільно тече під час купання, зводячи до мінімуму утворення смуг на склі, які є основним фактором утворення накипу.
Кабіна оснащена загартованим склом товщиною 8 мм, яке є набагато міцнішим. У разі розбиття загартоване скло розбивається на дрібні шматочки з розмитими краями. Завдяки цьому ви забезпечите безпеку вашої родини при використанні кабін Radaway протягом багатьох років.
Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запасних частин після закінчення гарантійного терміну.
Гарантія якості!
1. Польський виробник якісних, зручних і водночас дизайнерських душових кабін!
2. Ми допомагаємо надавати клієнтам найкращі продукти та реалізовувати унікальні дизайни душових кабін!
3. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати підтримку на кожному етапі, починаючи від вибору правильної кабіни, через замовлення та закінчуючи встановленням.
4. Наявність всіх запчастин.
5. Скло, яке використовується у всіх кабінах Radaway, відповідає вимогам стандартів безпечного скла PN:EN 12150:1
УВАГА!
Розміри кабіни, вказані виробником, є габаритними розмірами А1, А2, адаптованими до установки кабіни на душовий піддон (фото 1), тому вказані розміри кабін насправді можуть бути трохи меншими. Якщо ви бажаєте змонтувати кабіну на край плитки або заповнити душовий простір декоративною мозаїкою, зверніть увагу на габаритні розміри X1,X2 та розміри до осі скла Y1,Y2. На фото 2 і 3 показана можливість встановлення кабіни під замовлення за додаткову плату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |