65 409 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ............Essenza Pro KDJ GOLD 110 душова кабіна (ліві двері)x90x200 автор:........................ .............
Предметом продажу є душова кабіна з цільними дверима Essenza Pro KDJ 110 (ліві двері)x90x200 в прозорому склі з золотою фурнітурою, без піддону. Двері/передня частина мають розміри 110 см, бокова стінка має розміри 90 см. На цьому аукціоні продається ліва кабіна. Ви можете придбати потрібний варіант цієї кабіни на іншому аукціоні. Фото попереднього перегляду не відображає фактичні розміри кабіни.
Кабіни Essenza Pro Gold можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.
Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, розроблені з урахуванням останніх тенденцій дизайну. Настінне кріплення за допомогою затискної системи та елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно будуючи простір будь-якої ванної кімнати.
Переваги стенду Essenza Pro KDJ:
Кабіни Essenza Pro KDJ стандартно оснащені прозорим склом:
Технічне креслення:
............................................. ...........Відповідні душові піддони (доступні на інших наших аукціонах).......................... .... .................................
Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах):
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |