Доставка зі складу 5-10 днів.
Складається з:
Кабіна на замовлення
НОВІ душові кабіни SOLEO характеризуються інноваційним золотистим покриттям, що надає їм унікальний, позачасовий стиль. Двері відкриваються на навісні профілі у вигляді колони, створюючи широкий, зручний вхід і забезпечуючи комфортне розміщення ванни.
НОВА кабіна SOLEO BLACK
Має двері, що відкриваються на петельному профілі з функцією підйому дверного полотна
Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 119,5-120,7 см
Діапазон регулювання B 118,5-120 см
Розмір C 46,5 см
Ширина входу D 70см
Зріст H 195 см
Можливість установки:
* в душі
* на підлозі (УВАГА!!! реальний розмір кабіни по осі вікна менший приблизно на 1,5 см для кабіни 120x120 118,5x118,5 з регулюванням +-2 мм)
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
1. Скло без захисного покриття
Скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для ванн
2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають накипу.
Елегантна мінімалістична ручка
Профілі, що дозволяють вирівняти кривизну стіни, оброблені елегантними деталями.
Магнітні пломби включені.
Кронштейн забезпечує стійку конструкцію кабіни та безпечне її використання.
Встановлення з пороговою планкою або без
Порогова планка для душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти герметичність, але її встановлення не є обов’язковим. Якщо ви вибрали варіант установки без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було зазору між дверима та підлогою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |