67 135 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни зроблять простір виразним і підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі загартування кабіни характеризуються довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та ультрафіолетового випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Кабіна складається з: ЛІВА двері: 80 см. ПРАВА дверцята: 90 см. Увага! Розміри кабіни адаптовані для установки на піддон стандартного розміру. Насправді салон менше. Якщо ви плануєте монтувати кабіну безпосередньо на підлозі, зверніть увагу на розміри по осі скла (Y1, Y2), які наведені в каталожній картці. Переваги кабіни NES 8 Black KDJ: Двері, що відкриваються - 8 шт Загартоване скло товщиною мм забезпечує безпеку. Петля труби - Дозволяє відкривати двері кабіни всередину та назовні і опускання дверей запобігає руйнуванню ущільнення і гарантує тиху і безвідмовну роботу. Механізм, який згладжує викривлення стін до 15 мм, більше не буде перешкодою для монтажу кабіни. Магнітна планка - забезпечує герметичність кабіни, стійка до перепадів температури і вологості - входить в комплект поставки. горизонтальні ущільнювачі двох висот: вище і нижче. При установці душової кабіни без порогової планки слід використовувати ущільнювач вищого рівня. Покриття Easy Clean забезпечує оптимальний захист від забруднень і полегшує обслуговування кабіни на замовлення Будь-який, навіть самий незвичайний, можна реалізувати дизайн інтер'єру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |