Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА ДУШОВА КАБІНА SOLEO У колекції New Soleo є можливість замовити виріб будь-якого розміру та з деталями, присвяченими серії. Завдяки йому ви створите унікальну ванну кімнату своєї мрії. Створіть класичну елегантність із новою кабіною Soleo завдяки красивій обробці та матеріалам найвищої якості. Колонна петля, яка використовується в НОВИХ дверях SOLEO, забезпечує надзвичайно широкий вхід. Кришка на ручці поглинає її контакт зі склом.
Переваги НОВОЇ душової кабіни SOLEO: Безпечна ручка. Хромована округла ручка ідеально підходить за формою кабіни, завдяки чому виріб чудово виглядає як в традиційних, так і в сучасних ванних кімнатах. Має додаткову кришку, яка поглинає його контакт з сусіднім склом. Петлі для колон Петля, яка має форму колони, забезпечує широкий і зручний вхід. Має функцію підйому, що запобігає зносу ущільнення. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину.
Естетичність обробки Петля, крім своєї очевидної корисної функції, є елегантним доповненням, яке ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Петля знаходиться врівень зі склом Петля, розташована врівень зі склом, доповнює елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Довговічність і стабільність Деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Він надійно кріпить виріб на стіні, зберігаючи мінімалістичний характер колекції.
Встановлення з пороговою планкою або без неї Порогова планка душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її встановлення не є обов’язковим. Якщо ви вирішите встановити варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженим полотн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi składane |