Доставка зі складу 5-10 днів.


Нова колекція душових кабін Avexa підкуповує елегантними і водночас простими формами обробки. Привертають увагу чорні матові петлі та ручки, які пасують до мінімалістичного інтер’єру. Якісний кронштейн забезпечує стійкість всієї конструкції. Двері душової кабіни внизу обладнані вузьким, майже непомітним жолобом, який запобігає капанню води на підлогу. ТЕХНІЧНІ ДАНІ Одинарні дверцята, відкинуті назовні Фактичні розміри до зовнішнього краю стінового куба: Ширина дверей A: 79,2-80,2 см (діапазон регулювання), Фіксована ширина стіни B: 69,2-70,2 см (діапазон регулювання) Фіксована ширина поля C: 23,5 см , Ширина входу Ш: 53 см, Висота В: 200 см, правий або лівий варіант для вибір Скло: загартоване 6 мм, чисте (прозоре/прозоре) Захисне покриття скла ActiveShield (запобігає утворенню вапняних відкладень) Стильно оздоблені чорні петлі та ручка Жолоб на нижньому краю дверцят з внутрішньої сторони, щоб вода не капала Монтаж на душовий піддон або підлога з лінійним зливом включає в себе поріжок і додатковий ущільнювач дверей (додаткова установка)


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |