Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія душових кабін NEW CORRINA від New Trendy – це класична елегантність. Мінімалістичний характер кабіни є результатом поєднання хромованих елементів з великими гладкими скляними поверхнями. Необроблені, економічні за формою, сучасні та унікальні - це нова колекція кают NEW CORRINA
Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 157-160 см
Діапазон регулювання B 78-80 см
Розмір C 37 см
Розмір Ш 63 см
Зріст H 195 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі (Будь ласка, зверніться до технічних креслень, кабіна менша по осі вікна і має розміри приблизно 157x78)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 160 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |