63 495 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і ознайомтеся з нашою компанією: ESSENZA PRO PDDS Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, розроблені на основі останніх тенденцій дизайну інтер’єру. Настінне кріплення за допомогою затискної системи і елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно будуючи простір будь-якої ванної кімнати двері - запобігає пошкодженню ущільнювачів і гарантує тиху і безвідмовну роботу. Можливість монтажу хомутів у двох варіантах: з ущільнювальним профілем (допускає вирівнювання кривизни стіни) або без використання профілю (у випадку ідеально прямих стін). Елегантні хромовані деталі. Покриття Easy Clean - оптимально захищає від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. Кріпильні застібки врівень з склопакет - рівномірна поверхня полегшує очищення кабіни. Еластомерні ущільнювачі, стійкі до перепадів температури та вологості. Можливість замовлення без порогової планки - При установці безпосередньо на підлогу можна замовити кабіну без порогу. смужка поріг. Це має бути чітко вказано в замовленні. Монтаж без душового піддону - Цю кабіну можна встановити як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу. Доступні розміри - Цей виріб можна адаптувати під ваші індивідуальні потреби. При покупці душової кабіни Варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, що дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або безпосередньо на підлогу - лінією скла або краєм профілю вздовж межі плитки.Essenza PRO PDDЛіва частина 80 см х права частина 100 см КОЛІР СКЛАДивитися відео Прозоре скло Переважно, Radaway продукція відправляється пересиланням. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Для вашої зручності ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Essenza Pro PDD |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |