Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна AVEXA WHITE Біла душова зона є синонімом мінімалізму та елегантності, які ніколи не виходять з моди. Колекція Avexa White включає продукти, які доповнюють цей стиль дизайну інтер’єру. Їх білі, матові деталі додатково надають всьому простору візуальну легкість і високу естетичність. Переваги душової кабіни AVEXA WHITE: Довговічність і стабільність Деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Надійно кріпить виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції.

Естетичний і функціональний водостік Запобігає капанню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб – це естетична планка, яка монтується на нижній край кабіни. Петля знаходиться врівень зі склом Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн коле
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Avexa White |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |