61 366 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: НОВА серія MODUS, стильно оформлені профілі, елегантний настінний кронштейн, універсальна душова кабіна, розміри СТІНА 1-90 см x СТІНА 2-90 см x СТІНА 3-30 см Тип скла: Примітка ! Доставка післяплатою здійснюється протягом 10 днів після замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 140 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |