Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Softi Кабіни Softi мають систему самозакриття "soft close". Механізм уповільнює рух дверей в останній фазі відкриття і закриття. Рішення виключає раптовий удар дверей об бічні стінки. Розсувна система розташована у верхній частині виробу. У нижній частині є точковий стабілізатор. Дверцята можна безпечно нахиляти, що полегшує прибирання. Виріб можна встановлювати з душовою кабіною або без неї. Переваги душової кабіни Soft Close: Система самозакривання Soft Close - це сучасна технологія, що самозакривається Довговічність протягом багатьох років Стіновий профіль з металу, ідеально стабілізує великі склопакети. У той же час він зберігає сучасний, лофтовий характер, який добре працюватиме в сучасному дизайні. Деталі колекції Softi, виготовлені з металу, характеризуються мінімалістичним дизайном. Завдяки хромованій обробці вони чудово виглядають у мансардних приміщеннях. Комфорт і висока якість У колекції використовується рішення, яке дозволяє безпечно від’єднати двері. Оснащення кабін таким типом системи спрощує їх монтаж і обслуговування. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0 Нова технологія Active Shield 2.0 — це покриття, яке очищає поверхню скла, наноситься механічно та затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забруднення від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: просочення для покриття Active Shield і. підготовка до чищення салону. Обидва продукти дуже ефективні та залишаються під рукою протягом тривалого часу. Додано в супутніх товарах під сторінкою Душова кабіна Softi, розсувні двері 100 см + бокова стінка 90 см, універсальна кабіна L/PU, можна встановити як ліву, так і праву версію x бокова стінка x висота. Час доставки додатково подовжується приблизно на 5 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Softi |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |