63 575 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Аукціон лише для салону із золотим покриттям.
Після покупки вкажіть варіант салону - лівий чи правий.
Розміри кабіни з аукціону:
Стандартне захисне покриття EasyClean.
Встановлення без планки:
Можливо замовити кабіну з профілем у кольорах: хром, золото та чорний.
Гравіювання на склі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |