61 299 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. Душова кабіна Essenza Pro White KDJ 110 (двері)x75x200 від:................................... Предмет продажу душова кабіна з цільними дверима Essenza Pro White KDJ 110 (ліві двері)x75x200 в прозорому склі з білою фурнітурою, без піддону. Двері/передня 110 см, бічна стінка 75 см. На цьому аукціоні продається ліва кабіна. Ілюстративне фото не відображає реальні розміри кабіни. Душові кабіни Essenza Pro White можна монтувати як на піддони, так і безпосередньо на підлогу.

Додатково оплачуються опції (бажаючі вказують дату виконання): 1) Кабіна з гравіюванням на склі. 2) Кабіна будь-якого розміру зі скла: прозорий, коричневий, графіт, -

сатин, дзеркало (дзеркало), UltraClear - скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом з винятковою яскравістю та прозорістю. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |