59 398 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

ДУШОВА КАБІНА SOLEO BLACK У колекції New Soleo Black є можливість замовити виріб будь-якого розміру та з деталями, присвяченими серії. Завдяки йому ви створите унікальну ванну кімнату своєї мрії. Створіть класичну елегантність із кабіною New Soleo Black завдяки красивій обробці та матеріалам найвищої якості. Переваги душової кабіни NEW SOLEO BLACK: Надійне захоплення Чорна округла ручка ідеально підходить до форми кабіни, завдяки чому виріб чудово виглядає як у традиційній, так і в сучасній ванній кімнаті. Має додаткову кришку, яка поглинає його контакт із сусіднім склом.

Петлі для колон Петля, яка має форму колони, забезпечує широкий і зручний вхід. Має функцію підйому, що запобігає зносу ущільнення. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Естетичність обробки Петля, крім своєї очевидної корисної функції, є елегантним доповненням, яке ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Петля врівень зі склом

Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |