62 223 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


Серія Furo — це небачена якість серед розсувних душових кабін. Завдяки відмові від верхньої направляючої та встановленню дверей на роликах кабіна стала надзвичайно елегантною, легкою та прозорою. Ролики розташовані всередині на одному рівні зі склом, що полегшує утримання салону в чистоті. При відкритті двері ковзають перед нерухомим сегментом, забезпечуючи просторий і зручний вхід.
Покриття EasyClean® — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів.
Під час нанесення шар EasyClean® створює постійний зв’язок із кремнієм, який містить скло, стаючи частиною скляної поверхні. Створене таким чином покриття є міцним, і цим воно відрізняється від доступних на ринку просочень для скла, які забезпечують лише короткочасний захист.
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати EasyClean® Glass Protector, який оновлює захисний шар.

Ергономічна ручка

Система кріплення до стіни з використанням профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни до 10 мм

Стабілізуюча ручка з інноваційною системою, яка уповільнює рух дверей

Ролики з плавною системою регулювання

Накладка на пороги, стійка до подряпин

Крило, інтегроване з пороговою планкою

Ролики врівень зі склом полегшують утримання кабіни в чистоті

Клінер - практичний аксесуар, який полегшує прибирання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Furo Black KDD |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |