Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВІ душові кабіни SOLEO характеризуються інноваційним чорним оздобленням, що надає їм унікальний, позачасовий стиль. Дверне полотно відкривається на петельних профілях у вигляді колони, створюючи широкий зручний вхід і забезпечуючи комфортне розміщення ванни.
Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 119,5-121 см
Діапазон регулювання B 98,5-100 см
Розмір C 46,5 см
Ширина входу D 70см
Зріст H 195 см
Можливість установки:
* в душі
* на підлозі (УВАГА!!! реальний розмір кабіни по осі вікна менший для кабіни 120х100, це 118,2х98,2 з виправленням +-4 мм)
Прозоре загартоване безпечне скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
1. Скло без захисного покриття
скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання
2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу
Елегантна мінімалістична чорна ручка
Чорні профілі, що дозволяють вирівняти кривизну стіни, прикрашені елегантними хромованими деталями.
Магнітні пломби включені.
Чорний кронштейн, що забезпечує стабільну структуру кабіни та безпечне використання.
Чорна планка порогу додатково захищає від протікання води
Встановлення з накладкою на пороги або без
Порогова планка душової кабіни є елементом, який сприяє кращій герметичності, але її встановлення не є обов’язковим. При виборі варіанту установки без планки слід використовувати нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб забезпечити відсутність зазору між дверима та підлогою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |