59 345 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ...Напівкругла кабіна з двокомпонентними дверима Essenza Black PDD 90х90х200 автор:................................ ........ Предметом продажу є напівкругла душова кабіна з двокомпонентними дверима Essenza Black PDD 90х90х200 в прозорому склі без піддону з чорними профілями. Кабіни Essenza Black можна монтувати як на душові піддони, так і прямо на підлогу. Кабіни серії Essenza створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Скло в кабінах покрито покриттям EasyClean, яке в поєднанні з петлями врівень зі склом допомагає підтримувати кабіну в чистоті. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт володіння ними супроводжував вас щодня.
Кабіни Essenza Black PDD стандартно доступні з прозорим склом: Покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки такому покриттю на склі осідає менше забруднень, а ті, що виникають, легше видаляються, душові кабіни Essenza Black можна встановлювати як на піддони, так і безпосередньо на підлогу. При установці безпосередньо на підлогу можна замовити кабіну без порогової планки (це має бути чітко вказано в замовленні), тоді горизонтальне ущільнення вище. Ціна кабіни без ламелі така ж, як і кабіни з ламелями. Термін обробки замовлення на кабіну без накладки на пороги може бути трохи збільшено. На фотографіях нижче показано приклад кабіни, встановленої з планкою та без неї:
Увага! Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |