58 180 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. Душова кабіна Essenza Pro White KDJ 100 (двері)x70x200 від:...................................< / p>
Предметом продажу є душова кабіна з цільними дверима Essenza Pro White KDJ 100 (праві двері)x70x200 в прозорому склі з білою фурнітурою, без піддону. Двері/фасадка розміром 100 см, бічна стінка розміром 70 см. На цьому аукціоні продається права кабіна. Фото попереднього перегляду не відображає фактичні розміри кабіни.
Кабіни Essenza Pro White можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.
Серію Essenza Pro White вирізняють делікатні елементи в модному білому кольорі. Завдяки кріпленню до стіни за допомогою хомутів або вузьких ущільнювальних профілів, а також увазі до акуратності та естетичності виконання вироби з цієї серії стануть обов’язковим атрибутом сучасної ванної кімнати.
Переваги кабіни Essenza Pro White KDJ:
Технічне креслення:
............................................. .........Відповідні душові піддони (доступні на інших наших аукціонах):
Додатково оплачуються варіанти (при зацікавленості вказуйте термін):
1) Кабіна з гравіюванням на склі.
2) Кабіна будь-якого розміру зі скла:
- прозорий,
- коричневий,
- графіт,
-
- сатин,
- дзеркало
– UltraClear – скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом із винятковою яскравістю та прозорістю. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |