58 476 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
лівий варіант - як на фото
Складається з:
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 98,5-100 см
Розмір B 108,5-110 см
Розмір C 34 см
Розмір D 63 см
Висота H 200 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Варіанти монтажу:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла приблизно на 2 см менше
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |