58 904 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Тип: прямокутний- Довша сторона: 140 см- Коротша сторона: 100 см- Висота: 200 см- Вхід: інше- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплект входить: кабіна без піддону- Кріплення: праве, ліве, універсальне - Колір профілю: чорний - Покриття профілю: напівматовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 140 cm |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | New Modus Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |