Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна ALTAКабіна ALTA, завдяки одночасному використанню хромованих латунних петель і роликів, що рухаються по напрямній, поєднує в собі переваги відкидних і розсувних дверей. Це дозволяє скласти двері всередину кабіни і отримати широкий вхід. Переваги душової кабіни ALTA: Сучасні дверні ручки Елегантна ручка в сучасному мінімалістичному стилі ідеально підходить до стилю кабіни Елегантний настінний профіль забезпечує стійкість виробу. Форма деталей робить ванну ексклюзивною і сучасною.Одночасне використання петель з латуні в поєднанні з рухомими роликами поєднує в собі переваги відкидних і розсувних дверей дозволяє складати двері до половини салону. Завдяки цьому ми отримаємо широкий вхід, який раніше був у розпашних дверях. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD Ми оснастили наші вироби зручними технологічними рішеннями – покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну діяльність. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від бруду, що утворюється від накипу та косметичних залишків ALTA SHOWER CABIN, тристінна, двері 80 см x дві фіксовані стінки 80 см, розсувна / складна, універсальна L/CLEAR GLASS ACTIVE SHIELD. 6 М Примітка! Відправлення наложеним платежем здійснюється до 5 днів із замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |