53 563 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіни Espera - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в модерністський інтер'єр (ідеально вписуються в дух мінімалізму), але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це кабіни для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які утворюють пропорційне ціле. Підтвердженням є отримання нагороди «Design dla Koneser». Beauty Innovation Prestige» салону Espera KDJ.


Інноваційна система гальмування дверей

Можливість від'єднати двері

Магнітне ущільнення гарантує герметичність

Тонкий повзунок, який забезпечує тиху роботу дверей
Покриття EasyClean® — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Має гідрофобні властивості, тому краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. У процесі нанесення шар EasyClean® створює постійний зв’язок із кремнієм, що міститься у склі, стаючи частиною скляної поверхні.

Колір профілю: хром Колір скла: прозоре. Ширина душового піддону (A1): 100 см. Ширина бічної стінки піддону (A2): 70 см. Розмір дверцят до осі скла (Y1): 97,8-98,8 см. Розмір бічної стінки до осі скла (Y2) ): 67,8-68,8 смВисота: 200 смВерсія: Ліворуч Покриття EASY CLEAN: Так Гарантія виробника: 3 роки Код товару на двері: 380495-01L/380230-01L Код товару на стіну: 380147-01RНаповнення: Загартоване скло Монтаж підлоги: ТакВстановлення душового піддону: ТакФорма: прямокутнеСкло товщина: 8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Espera KDJ |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |