Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія CHROME. Оригінальний дизайн. Гармонійна овальна форма ручки, поворотної стійки та кронштейна об’єднає виріб у ідеальне естетичне ціле. Обертові опори, що замінюють петлі, додають виняткової стабільності та гнучкості та запобігають натиранню рухомих елементів. Вони дозволяють відкривати двері з обох сторін, забезпечуючи кращу вентиляцію кабіни (вибрані моделі) Гнучкий шарнірний кронштейн для душових кабін Chrome дозволяє розташовувати елементи кабіни під різними кутами та дозволяє частково компенсувати стінку. нерівність. Ширина поворотної стійки, разом з елементом кріплення до стіни, забезпечує ідеальну герметичність душових кабін і дверей за рахунок нижнього карниза і чотириелементної напівкруглої планки душової кабіни CSKK4 80x80 White + Transparent Безкаркасна душова кабіна з характерною поворотною стійкою з підйомним механізмом, який замінює традиційну петлю. Двері складаються з двох частин і можуть відкриватися назовні та всередину. Напівкругла форма кабіни та її конструкція гарантують економію простору та найвищу якість скла: Колір скла УВАГА! В комплект входять 2 металеві кронштейни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |