Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна PRIME BLACK Колекція поєднує міський стиль із сучасними технологічними рішеннями. Prime Black має вишукані чорні деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавило необхідності встановлення нижньої доріжки кочення. Завдяки цьому Prime Black є поєднанням ідеального дизайну та ергономіки. Переваги душової кабіни Prime Black: Краса та інновації

Деталі колекції Prime Black ідеально поєднуються з елегантним інтер'єром. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на сучасних технологічних рішеннях. Новітні технології Бігова доріжка мінімалістичної форми має інноваційну систему ковзання, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має кришку, яка запобігає їх випаданню при розстібанні. Синергія якості та комфорту Завдяки сучасному дизайну виконує декоративну функцію. Двостороння ручка обтічної форми забезпечує комфортне використання виробу.

Досконалість форми Деталь гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей, що стабілізує її при відкриванні та закриванні. Комфорт і висока якість У колекції використовується рішення, яке дозволяє безпечно від'єднати двері. Оснащення кабін системою такого типу полегшує їх установку та обслуговування. Інноваційна система швидкого складання Завдяки використанню спеціальних гачків з’єднання рейок кабіни з стіновими профілями відбувається надзвичайно швидко. Елементи міцно з'єднані між собою, не б
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Prime Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |