Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна SANPLAST PRESTIGE KNDJ/PRIII 90 квадратів, прозоре скло W0, глянцевий сріблястий профіль 600-073-0040-38-401 Загартоване скло та Glass Protect KNDJ/PRIII кабіни мають наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм і модифікацію поверхні скла. Захист скла. Завдяки цьому вода стікає зі скла майже миттєво, а кількість осаду незначна в порівнянні з тим, що залишає вода на традиційному склі. Сучасна універсальна кабіна, що забезпечує комфортне використання, обладнана дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання. Магнітний ущільнювач, хромована планка та прозорі ущільнювачі, встановлені на нижніх краях дверей, забезпечують повну герметичність. Кабіна також має 2 роки гарантії на окремі елементи кабіни SANPLAST. Основні характеристики: - Тип: Квадрат - Колір профілю: Глянцеве срібло - Наповнення: Скло, візерунок W0 - GLASS PROTECT - Хромована ручка - Регульований профіль стінки - Розпашні двері з підйомним механізмом - Хромована планка - Прозорі ущільнювачі, встановлені на нижній частині краї дверцят - Конструкція стабілізуючого кронштейна - Магнітне ущільнення - Можливість установки в лівому або правому варіанті Технічні дані: - Скло загартований: 6 мм - Розміри душового піддону: 900x900 мм - Висота A: 1980 мм - Діапазон регулювання Bmin-max: 864-874 мм - Діапазон регулювання Cmin-max: 877-887 мм - Ширина входу X: 777 мм - Розмір E: 790 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |