Доставка зі складу 5-10 днів.
Розсувна гардеробна з фіксованим елементом
Діапазон регулювання A 975-1000 мм
Фіксована ширина частини 458-483 мм
Ширина ковзання дверного елемента 506мм
Профілі: глянцеве срібло
Висота 200 см
for glass — ідеальне рішення, якщо ви хочете звести робоче навантаження до мінімуму. Спеціальна обробка поверхні запобігає накопиченню крапель води, залишків мила, бруду та накипу. Це також стосується мікробів і бактерій. Звичайно, це не той захід, який повністю замінює прибирання. Однак це значно скорочує необхідний час. Покриття працює так само, як антипригарне покриття на сковороді. Додатковою перевагою є те, що ви використовуєте менше засобів для чищення, заощаджуючи гроші та довкілля.
Гартоване скло 6 мм з випаленим антисолевим покриттям
З опорою на стіну до 118 см, можна вкоротити
Діапазон регулювання на стіновому профілі 25 мм
Елементи розсувних дверей з механізмом Soft-Close для плавного відкривання та закривання нахилені всередину, що значно полегшує прибирання
Ущільнювальні профілі та горизонтальне ущільнення у формі жолоба
Профілі виготовлені з анодованого алюмінію, ручки виготовлені з металу найвищої якості.
Висувні ролики найвищої якості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Nica NI J2 |
| Марка | Kermi |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |