Доставка зі складу 5-10 днів.
Продукт розроблено та виготовлено в Німеччині. Технічні дані.datagrid table { border-collapse collapse text-align left width 700px } .datagrid {font-family Arial, Helvetica, sans-serif background fff overflow hidden }.datagrid table td, .datagrid table th { padding 5px 20px }.datagrid table tbody td { background F0F0F0 color000000 font-size 14pxfont-weight normal }.datagrid table tbody .alt td { background ffffff color 000000 }.datagrid table tbody tdfirst-child { border-left none }.datagrid table tbody trlast-child td { border-bottom none }. datagrid table tbody td.alt{font-weightbold}product typecabin напівкруглий розмір 90 х 90 см монтажний розмір (душовий піддон) 89,3 - 91 см тип розсувних дверей ширина фіксованої стінки 31,9 см ширина входу 55 см висота кабіни 200 см установка на профілі радіус R55 місце установки душового піддону колір підлогового профілю високий глянець сріблясте прозоре скло товщина скла 5 мм покриття для легкого чищення так можна комбінувати бічна стінка Kermi Cada збіркагарантія наявності запасні частини протягом 20 років після зняття моделі з виробництва
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Kermi |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |