Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна BRONX з розсувними дверима, 80 х 100 см, хром / прозорий (CRTR) Код товару: S203080/100CRTR
Ролики з системою CLIP-OFF дозволяють легко знімати двері кабіни, що значно полегшує очищення скла та профілів.
На продукт поширюється 5-річна гарантія.
Технічні характеристики
Бренд OMNIRES — це польська компанія з глобальним охопленням, яка вже понад 30 років поєднує інновації з пристрастю до хорошого, свідомого дизайну. Пропозиція компанії включає широкий асортимент ванної та кухонної арматури, ванн, умивальників, унітазів, душових піддонів, душових кабін, а також меблів та аксесуарів для ванних кімнат у широкому діапазоні стилів, кольорів та оздоблення. Продукція бренду створюється у співпраці з відомими польськими та іноземними дизайнерами, з увагою до кожної деталі та з використанням матеріалів найвищої якості. Компанія отримала багато нагород за унікальний дизайн та інноваційні рішення. На продукцію OMNIRES поширюється гарантія до 15 років. Компанія надає професійну технічну підтримку та доступ до запчастин.
У вас є запитання? Потрібна допомога? Зателефонуйте нам або напишіть на kontakt@homelux.pl. Наша команда експертів у вашому розпорядженні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Bronx |
| Марка | Omnires |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |