Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір: прозоро-білийМатеріал: ESG (одношарове безпечне скло) з друком, алюмінійРозміри: 70 x 70 x 180 см (Д x Ш x В) Товщина скла: 4 ммДо комплекту поставки входять аксесуари для монтажу. Зверніть увагу, що ванна не є частиною набору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 180 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | VidaXL |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |