Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Funkia 90x90 см - висота 170 см хром KYP 453K
Душова кабіна Funkia - це напівкругла модель з розмірами 90х90 см. Кабіна має загартоване скло товщиною 5 мм з цікавим графітовим покриттям. Він покритий покриттям Active-cover, що полегшує утримання виробу в чистоті. Кабіну можна встановити на душовий піддон або прямо на плитку.
Загартоване скло має твердішу поверхню та більш стійке до подряпин, ударів і різких перепадів температури - відповідно до європейського стандарту PN-EN. Крім того, це безпечне скло, що підтверджено Сертифікатом Інституту скла і кераміки.
Чохли-маски приховують непривабливі складові частини, додаючи салону шику та елегантності.
Використання спеціальних засобів означає, що поверхні не псуються та залишаються гладкими протягом тривалого часу, що полегшує щоденне прибирання. Спеціально підібраний склад дуже ефективно видаляє найпоширеніші забруднення. З іншого боку, препарати щадні для даного типу поверхні (метал, граніт, кераміка та інші) і не вступають з ними в хімічну реакцію. Препарати біологічно розкладаються і тому нешкідливі для навколишнього середовища. Із засобами для чищення Deante підтримувати бездоганний порядок буде надзвичайно легко!
Напівкругла душова кабіна Deante Funkia 90x90 см - висота 170 см KYP453K KYP 453K KYP_453K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Deante |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |