Доставка зі складу 5-10 днів.

Напівкругла душова кабіна DusoКод товару: DS402Колір профілю: хром Колір скла: ПрозореРозміри: -90х90см -Ширина входу: 48см -Висота: 184смРадіус двостулкової: 55смЗагартоване склоВстановлення: на підлогу або на піддон Товщина скла: 4мм Тип двері: Дверний отвір з двох частин: розсувний

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Duso |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |