Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова душова кабіна Soleo Light Gold 100x90x195 двері на петлях Опис: розміри: 100x90x195 см одинарні двері на петлях всередину та назовні універсальна кабіна права/ліва безпечне прозоре гартоване скло товщиною 6 мм покриття Active Shield захищає від...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Prostokątne |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |