52 961 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Покриття Active Shield - стандарт має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби догляду за душовою кабіною, які є в нашій пропозиції. Елегантні хромовані профілі дозволяють вирівняти вигини стін. Петля з функцією підйому, відкривається назовні. Магнітні пломби в комплекті. Стильні петлі з функцією підйому.
Завісна петля зі склом усередині є надзвичайно практичним рішенням, яке полегшує прибирання кабіни. Елегантна хромована ручка. Хромований поперечний кронштейн створює цілісне та естетичне ціле, підвищуючи стійкість кабіни. Порогова планка в комплекті Порогова планка є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її установка не потрібна. Якщо ви зупинитесь на варіанті без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було щілини між дверима та підлогою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Prostokątne |
| Тип введення | Drzwi uchylne |