Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Avexa Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Модель має вбудовану вішалку-рейку, ідеально підходить для зберігання рушника. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Можливе замовлення виробу в індивідуальному виконанні. Розмір по каталогу: 160x200 см. X: 160 см. В: 200 см. A: 160-161 см. B: макс. 120 см. Базова товщина скла: 8 мм. Технічний малюнок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 160 cm |
| Коротка сторона | 140 cm |
| Мoдель | Avexa Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |