41 315 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Półokrągłe i 1/4 koła |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |